BUTAS LIUKSEMBURGE

Plotas: 96 kvm
Metai: 2019 – 2020
Interjero autorius: Ingrida Bieliauskė
Lokacija: Liuksemburgas

Suprojektuotas beveik 100kv.m. buto interjeras Liuksemburge gerokai pakeitė savo struktūrą nuo to, ką buvo suplanavę vystytojai. Funkcinis patalpų planas struktūriškas, su aiškia judėjimolinija nuo patekimo iki poilsio/gyvenamosios erdvės. Iš koridoriaus pirmiausia patenkama į svečių wc, drabužinę, tėvų miegamajį su atskira drabužinės erdve, vaikų ir svečių kambarius. Pagalbinė ir ūkinė zona nugulė buto centre – šeimos vonios patalpa, virtuvė, virtuvės sandėliukas. Svetainę su valgomuoju nuo virtuvės skiria ir jungia baro zona. Būtent pastarojo dėka išpildomas užsakovų noras turėti ne tik patogią ir didelę virtuvę, bet tuo pačiu visada turėti galimybę bendrauti su šeima neužsidarius atskirose erdvėse.

Šis patalpų apjungimas plečia erdvę, kuria šviesų, sterilų, bet kartu ir labai jaukų gyvenamąjį kambarį. Dideli langai ne tik vizualiai praplečia erdvės pojūtį, bet suteikia ir daug natūralaus apšvietimo, kurio dėka minėtas jaukumo jausmas dar stipresnis.

Pasirinkau natūralių medžiagų dominavimą, šiltus tekstilės atspalvius, kurie ramiame monotoniškų sienų fone kuria jaukumą. Vengėme eklektiško dekoro naudojimo. Stacionarių ir mobilių baldų linijos taip pat gana griežtos, tačiau greta komponuojami, kaip pavyzdys, ryškiai mėlynų kėdžių linkiai, ar nestandartiniai radiatoriai ant sienų atlieką ne tik funkciją, bet ir išskritinio dekoro sprendimus. Tokio interjero, kuriame dominuoja subtili šiluma, natūrali medžio tekstūra, ir ikoniški baldai, šviestuvai, tie patys minėti radiatoriai, jau nebereikia perdėtai puošti gausa mažų smulkmenėlių.